Umów się na wizytę

Poznaj nasz Zespół i umów się na wizytę. Zapraszamy.

Jowita Sroka - Tomaszewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Edukacja:
Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje:
Dermatologia i Wenerologia

Jowita Sroka-Tomaszewska - ZnanyLekarz.pl

Jest autorką i współautorką publikacji naukowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Medycyny Stylu Życia. Zajmuję się leczeniem łojotkowego zaplenia skóry, trądziku pospolitego, trądziku różowatego, brodawek wirusowych, oceną zmian skórnych, grzybicą, łuszczcycą, atopowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry, łysieniem. 

Anna Wolszczak

Psychiatria jest moją pasją, a poprawa stanu zdrowia i uśmiech na twarzy moich pacjentów są dla mnie najważniejsze, dlatego wkładam w swoją pracę całe swoje serce. 

Jako lekarz staram się dopasować leczenie indywidualnie do każdego pacjenta, uwzględniając bardzo ważną rolę psychoterapii i pracy własnej chorego. Zależy mi na dobrym kontakcie z pacjentem opartym na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Oferuję wysokiej jakości opiekę zdrowotną dla pacjentów z różnymi potrzebami psychicznymi. Z indywidualnym podejściem do każdego przypadku, stawiam na empatię i zrozumienie, tworząc bezpieczne środowisko do otwartej rozmowy.

Lekarstwem na zdrowie psychiczne pacjentów jest indywidualnie dostosowana terapia, łącząca nowoczesne metody leczenia farmakologicznego z skutecznymi podejściami psychoterapeutycznymi.

BaltiqMed

Aleksandra Swaczyna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Stale uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.
W swojej praktyce ambulatoryjnej skupiam się na objęciu Pacjentki kompleksową opieką i zapewnieniu przyjaznej atmosfery podczas wizyty.

Aleksandra Swaczyna - ZnanyLekarz.pl

Staram się aby każda Pacjentka wyszła z gabinetu z poczuciem, że uzyskała pomoc i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Prywatnie krakowianka, która pokochała życie nad morzem.

Alicja Kur

Odbywam Szkolenie specjalizacyjne z Położnictwa i Ginekologii w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie.
Absolwentka III Liceum Ogolnokształcącego- International Baccalaureate (IB) Diploma Programme (2012)
oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Wydziału Lekarskiego z Pododdziałem Anglojęzycznym (2018).

Alicja Kur - ZnanyLekarz.pl

Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i ginekologii.
Regularnie uczestniczę w kursach doszkalających oraz konferencjach naukowych mających poszerzyć oraz zaktualizować wiedzę z zakresu Położnicwa i Ginekologii.
Swoje metody leczenia opieram o aktualne rekomendacje PTGiP.

Weryfikuję swoją wiedzę w temacie profilaktyki raka szyjki macicy.
W 2021 roku uzyskałam certyfikację kompetencji kolposkopisty PTKiPSM poziomu I- numer certyfikatu: KLP/262/3.
Jestem w trakcie certyfikacji kolposkopisty PTKiPSM poziomu II (zabiegowego).

Propaguję zdrowy tryb życia.
W dzieciństwie i wieku nastoletnim wyczynowo trenowałam pływanie.
Moją pasją jest nauka języków obcych,sport oraz podróże.
Serdecznie zapraszam na konsultacje pacjentki obcojęzyczne.

Jakub Wolski

Ukończyłem wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku studiów jestem związany z mundurem-najpierw jako podchorąży, a po zakończeniu kształcenia jako żołnierz zawodowy-oficer.
Staż podyplomowy odbyłem w 10. Wojskowym Szpitalu Poliklinicznym w Bydgoszczy,po zakończeniu którego rozpocząłem realizację szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii.
W chwili obecnej szkolenie kontynuuje na oddziale psychiatrycznym oraz w poradnii przyszpitalnej 7. Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Prócz tego pracuje
w Wojskowej Specjalistycznej Poradnii Lekarskiej w Gdyni oraz na Oddziale Dziennym tejże poradnii, służę również jako żołnierz zawodowy w Komendzie Portu Wojennego Gdynia.
Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS w Sopocie.

W swojej pracy duży nacisk kładę na leczenie biologiczne, działanie leków na poziomie molekularnym oraz interakcje między nimi.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, czy sympozjach naukowych, publikuję także prace naukowe. Często współpracuje z psychologami i psychoterapeutami, a także lekarzami innych specjalności, stosując holistyczne podejście do zdrowia psychicznego jak i somatycznego pacjenta. Każdego pacjenta traktuję zgodnie z zasadami partnerstwa, indywidualizmu a także profesjonalizmu zawodowego.

Do każdego pacjenta podchodzę z największą starannością aby zrozumieć problem i indywidualnie wybrać najlepszą formę leczenia. Swoją wiedzę medyczną poszerzam uczestnicząc w kursach i konferencjach. Diagnozuję i leczę pacjentów dorosłych.

Jerzy Iskrzycki

lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, ekspert medycyny anti-aging, wykładowca.

  • wieloletnie doświadczenie w chorobach wewnętrznych oraz endokrynologii (praca w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, szpitalnym oddziale ratunkowym oraz jako lekarz konsultant chorób wewnętrznych w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku)
  • wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej oraz anti-aging, które uzyskał jako uczestnik licznych konferencji i szkoleń; obecnie wykładowca oraz twórca terapii autorskich.
  • lekarz społecznik zaangażowany w pracę Porozumienia Rezydentów oraz Komisji Młodych Lekarzy przy Izbie Lekarskiej.
Jerzy Iskrzycki - ZnanyLekarz.pl

Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Jeszcze w trakcie studiów lubiłem rozwiązywanie medycznych zagadek, co zaowocowało zdobyciem tytułu laureata ogólnopolskiego konkursu studentów medycyny "Przypadki Medyczne", a jako stypendysta Lions Club zdobywałem doświadczenie w prestiżowej Klinikum Wels-Grieskirchen w Austrii. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała stało się nie tylko moją pracą, ale i pasją.

Od 2015 roku byłem zawodowo związany z Kliniką Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych. Od lat niosąc pomoc pacjentom wykorzystywałem swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny anti-aging.

Od 2014 roku jako lekarz związany z branżą medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach by stale podnosić swoje kwalifikacje, m.in. ukończyłem podyplomowe studia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej z najwyższym wyróżnieniem, brałem udział w CadaverLab Training, warsztatach technik zaawansowanych i wielu innych.

Ponadto od lat jestem wykładowcą uczelni wyższych, m. in. Gdańskiego Uniwersytety Medycznego dzieląc się doświadczeniem z przyszłymi absolwentami kierunków lekarskiego lub lekarsko dentystycznego, czy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku prowadząc przedmioty z zakresu podstaw medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej dla kierunków kosmetologii oraz kosmetologii onkologicznej.
Prywatnie jestem mężem lek. Aleksandry Czapli-Iskrzyckiej, doktorantki Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzącej pionierskie badania w zakresie roli androgenów w posocznicy czy odmy katamenialnej. Jako nastolatek zainteresowałem się jogą i ayurvedą, regularnie ćwicząc do dziś dbam o prawidłowy work & life balance. Poza wielką pasją, jaką jest medycyna i nauka o przeciwdziałaniu starzeniu, czas wolny spędzam czytając, podróżując czy rozwijając zamiłowanie do sztuki kulinarnej.

SYLWIA LIPIŃSKA-CELMER

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2016r uzyskałam dyplom lekarza. Następnie w 2017r rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. W marcu 2022r zdałam Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z psychiatrii. Dyplom specjalisty uzyskałam 15.11.2022.

W swojej pracy i w kontakcie z pacjentem korzystam ze zdobytego doświadczenia zarówno jako lekarza psychiatry i psychoterapeuty. Staram się wspólnie z pacjentem wyklarować i zrozumieć jego problem oraz polecić najskuteczniejszą pomoc. Preferuję holistyczne podejście do zaburzeń psychicznych. Podczas wizyty chętnie korzystam z elementów psychoterapii i psychoedukacji jednocześnie zapewniając adekwatną farmakoterapię.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu oddziałach psychiatrycznych (ogólnopsychiatrycznym, leczenia uzależnień, sądowym), a także w poradniach zdrowia psychicznego (Tczew, Starogard Gdański, Chojnice), domu pomocy społecznej oraz w trakcie wielu kursów i konferencji.

W czerwcu 2020 roku ukończyłam 4 letnie szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty prowadzone przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala J. Babińskiego w Krakowie akredytowane przez sekcję naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Psychoterapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym/psychoanalitycznym, spotkania odbywają się 2 x w tygodniu.

Od września tego roku rozpoczęłam 4-letnie szkolenie w Ośrodku Psychoterapii Psychoanalittycznej Trójmiasto w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej.


Alicja Griffiths

Jestem lekarzem, ukończyłam studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w 2019 roku. Obecnie pracuję na oddziale psychiatrycznym 7 Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie psychiatrii. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Szkolę się również w zakresie psychoterapii w nurcie psychoanalitycznym. Swoją wiedzę medyczną poszerzam uczestnicząc w kursach i konferencjach. Podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie i staram się wspólnie z nim wypracować optymalną metodę leczenia. Posiadam uprawnienia do wystawiania zwolnień lekarskich ZUS-ZLA oraz recept refundowanych.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności