Umów się na wizytę

Poznaj nasz Zespół i umów się na wizytę. Zapraszamy.

Jowita Sroka - Tomaszewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Edukacja:
Gdański Uniwersytet Medyczny

Specjalizacje:
Dermatologia i Wenerologia

Jowita Sroka-Tomaszewska - ZnanyLekarz.pl

Jest autorką i współautorką publikacji naukowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Medycyny Stylu Życia. Zajmuję się leczeniem łojotkowego zaplenia skóry, trądziku pospolitego, trądziku różowatego, brodawek wirusowych, oceną zmian skórnych, grzybicą, łuszczcycą, atopowego zapalenia skóry, kontaktowego zapalenia skóry, łysieniem. 

mgr Aneta Jagiełło

Fizjoterapia jest moją pasją, a poprawa stanu zdrowia i uśmiech na twarzy moich pacjentów są dla mnie najważniejsze, dlatego wkładam w swoją pracę całe swoje serce. 

Jestem fizjoterapeutką z 14-letnim stażem pracy, absolwentką studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuję się w diagnozowaniu i leczeniu pacjentów z zespołami bólowymi kręgosłupa (np. rwa kulszowa, rwa ramienna, szyjnopochodne bóle i zawroty głowy) oraz kończyn w oparciu o sprawdzoną metodę McKenziego, której jestem certyfikowanym terapeutą.

Aneta Jagiełło - ZnanyLekarz.pl

Od 12 lat prowadzę własny gabinet fizjoterapii, współpracując jednocześnie z lekarzami wielu specjalności, wszystko po to, aby zapewnić kompleksową opiekę moim pacjentom. W międzyczasie pracowałam również jako hipoterapeutka z dziećmi niepełnosprawnymi, w okresach letnich współpracowałam ze szkołą tańca Salsa Libre, sprawując opiekę fizjoterapeutyczną nad uczestnikami wyjazdów tanecznych, a zimą wyjeżdżałam z firmą Taksidi by opiekować się uczestnikami sportów zimowych.

Współpracowałam również z Instytutem McKenziego Polska organizując kursy w dwóch miastach. Posiadam doświadczenie w rehabilitacji sportowej, neurologicznej oraz w pracy z dziećmi. Ostatnimi czasy zainteresowałam się zdrowiem kobiet i kolejnym naturalnym krokiem mojego rozwoju zawodowego stała się nauka fizjoterapii uroginekologicznej, a także temat ciąży, przygotowania do porodu oraz opieki poporodowej w ujęciu osteopatycznym.

W swojej codziennej praktyce wykonuję również wkładki ortopedyczne, indywidualnie dopasowane dla pacjenta w zależności od schorzenia.

Serdecznie zapraszam na wizytę.
mgr Aneta Jagiełło

Aleksandra Swaczyna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Stale uzupełniam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach.
W swojej praktyce ambulatoryjnej skupiam się na objęciu Pacjentki kompleksową opieką i zapewnieniu przyjaznej atmosfery podczas wizyty.

Aleksandra Swaczyna - ZnanyLekarz.pl

Staram się aby każda Pacjentka wyszła z gabinetu z poczuciem, że uzyskała pomoc i odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Prywatnie krakowianka, która pokochała życie nad morzem.

Alicja Kur

Odbywam Szkolenie specjalizacyjne z Położnictwa i Ginekologii w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie.
Absolwentka III Liceum Ogolnokształcącego- International Baccalaureate (IB) Diploma Programme (2012)
oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Wydziału Lekarskiego z Pododdziałem Anglojęzycznym (2018).

Alicja Kur - ZnanyLekarz.pl

Stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie położnictwa i ginekologii.
Regularnie uczestniczę w kursach doszkalających oraz konferencjach naukowych mających poszerzyć oraz zaktualizować wiedzę z zakresu Położnicwa i Ginekologii.
Swoje metody leczenia opieram o aktualne rekomendacje PTGiP.

Weryfikuję swoją wiedzę w temacie profilaktyki raka szyjki macicy.
W 2021 roku uzyskałam certyfikację kompetencji kolposkopisty PTKiPSM poziomu I- numer certyfikatu: KLP/262/3.
Jestem w trakcie certyfikacji kolposkopisty PTKiPSM poziomu II (zabiegowego).

Propaguję zdrowy tryb życia.
W dzieciństwie i wieku nastoletnim wyczynowo trenowałam pływanie.
Moją pasją jest nauka języków obcych,sport oraz podróże.
Serdecznie zapraszam na konsultacje pacjentki obcojęzyczne.

lek. Jakub Wolski

Ukończyłem wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku studiów jestem związany z mundurem-najpierw jako podchorąży, a po zakończeniu kształcenia jako żołnierz zawodowy-oficer.
Staż podyplomowy odbyłem w 10. Wojskowym Szpitalu Poliklinicznym w Bydgoszczy,po zakończeniu którego rozpocząłem realizację szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychiatrii.
W chwili obecnej szkolenie kontynuuje na oddziale psychiatrycznym oraz w poradnii przyszpitalnej 7. Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku. Prócz tego pracuje
w Wojskowej Specjalistycznej Poradnii Lekarskiej w Gdyni oraz na Oddziale Dziennym tejże poradnii, służę również jako żołnierz zawodowy w Komendzie Portu Wojennego Gdynia.
Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS w Sopocie.

W swojej pracy duży nacisk kładę na leczenie biologiczne, działanie leków na poziomie molekularnym oraz interakcje między nimi.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach, czy sympozjach naukowych, publikuję także prace naukowe. Często współpracuje z psychologami i psychoterapeutami, a także lekarzami innych specjalności, stosując holistyczne podejście do zdrowia psychicznego jak i somatycznego pacjenta. Każdego pacjenta traktuję zgodnie z zasadami partnerstwa, indywidualizmu a także profesjonalizmu zawodowego.

Do każdego pacjenta podchodzę z największą starannością aby zrozumieć problem i indywidualnie wybrać najlepszą formę leczenia. Swoją wiedzę medyczną poszerzam uczestnicząc w kursach i konferencjach. Diagnozuję i leczę pacjentów dorosłych.

Jerzy Iskrzycki

lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, ekspert medycyny anti-aging, wykładowca.

  • wieloletnie doświadczenie w chorobach wewnętrznych oraz endokrynologii (praca w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, szpitalnym oddziale ratunkowym oraz jako lekarz konsultant chorób wewnętrznych w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku)
  • wieloletnie doświadczenie w medycynie estetycznej oraz anti-aging, które uzyskał jako uczestnik licznych konferencji i szkoleń; obecnie wykładowca oraz twórca terapii autorskich.
  • lekarz społecznik zaangażowany w pracę Porozumienia Rezydentów oraz Komisji Młodych Lekarzy przy Izbie Lekarskiej.

Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Jeszcze w trakcie studiów lubiłem rozwiązywanie medycznych zagadek, co zaowocowało zdobyciem tytułu laureata ogólnopolskiego konkursu studentów medycyny "Przypadki Medyczne", a jako stypendysta Lions Club zdobywałem doświadczenie w prestiżowej Klinikum Wels-Grieskirchen w Austrii. Odkrywanie tajemnic ludzkiego ciała stało się nie tylko moją pracą, ale i pasją.

Od 2015 roku byłem zawodowo związany z Kliniką Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych. Od lat niosąc pomoc pacjentom wykorzystywałem swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie chorób wewnętrznych, endokrynologii oraz medycyny anti-aging.

Od 2014 roku jako lekarz związany z branżą medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej uczestniczyłem w licznych kursach i szkoleniach by stale podnosić swoje kwalifikacje, m.in. ukończyłem podyplomowe studia Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologii Estetycznej z najwyższym wyróżnieniem, brałem udział w CadaverLab Training, warsztatach technik zaawansowanych i wielu innych.

Ponadto od lat jestem wykładowcą uczelni wyższych, m. in. Gdańskiego Uniwersytety Medycznego dzieląc się doświadczeniem z przyszłymi absolwentami kierunków lekarskiego lub lekarsko dentystycznego, czy Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku prowadząc przedmioty z zakresu podstaw medycyny estetycznej oraz chirurgii estetycznej dla kierunków kosmetologii oraz kosmetologii onkologicznej.
Prywatnie jestem mężem lek. Aleksandry Czapli-Iskrzyckiej, doktorantki Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, prowadzącej pionierskie badania w zakresie roli androgenów w posocznicy czy odmy katamenialnej. Jako nastolatek zainteresowałem się jogą i ayurvedą, regularnie ćwicząc do dziś dbam o prawidłowy work & life balance. Poza wielką pasją, jaką jest medycyna i nauka o przeciwdziałaniu starzeniu, czas wolny spędzam czytając, podróżując czy rozwijając zamiłowanie do sztuki kulinarnej.

mgr Sandra Sztajerwald-Reglinska

W 2014 roku ukończyłam studia magisterskie z dziedziny psychologii na SWPS Sopot (Uniwersytet SWPS) ze specjalnością z psychologii klinicznej, sportu pozytywnego oraz uzależnień.

Ukończyłam szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Stopień I) oraz jestem w trakcie szkolenia z zakresu Terapii TSR Stopień II w CTSR w Warszawie.
Kształcę się również na dwuletnich podyplomowych studiach z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS (obecnie ostatni rok).
Stale pogłębiam swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach z gałęzi psychologii dzieci i młodzieży, psychologii okołoporodowej oraz seksuologii i TSR.

Konsultacje prowadzę wykorzystując techniki Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Często inspiruję się również technikami stosowanymi w terapii poznawczo-behawioralnej.

Praktyczną wiedzę pozyskiwałam w pracy wolontaryjnej oraz zawodowej na oddziałach zamkniętych i dziennych Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku, w Stowarzyszeniach zajmujących się wsparciem psychologicznym i aktywizacją społeczną oraz zawodową osób chorujących psychicznie. Wiele lat pracowałam również w Gdyńskim Ośrodku Pomocy Społecznej zajmując się wspieraniem i aktywizacją osób z niepełnosprawnością (psychiczną, intelektualną, ruchową).
Przez wiele lat pracy zawodowej pozyskiwałam wiedzę z zakresu pracy z osobami w kryzysach psychicznych i udzielaniu pomocy oraz wsparcia psychologicznego w trakcie i po kryzysie psychicznym. Pomagałam klientom w odnalezieniu swoich mocnych stron, motywacji, budowaniu i podtrzymywaniu wiary w siebie i własne możliwości. Szczególnie bliska jest mi praca z ludźmi, którym życie utrudnia lęk i depresja.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności