Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się korektą niedoskonałości części intymnych u kobiet.

Czym jest ginekologia estetyczna

Wiele dolegliwości w okolicy intymnej może pojawić się w wyniku czynnego uprawiania sportu, takiego jak jazda na rowerze, oraz przez noszenie zbyt ciasnej bielizny lub obcisłych spodni, które mogą powodować mikrourazy.

Poza tym, wiele chorób skóry zlokalizowanych jest w okolicy narządów płciowych, a problemy w tej okolicy mogą być związane z budową, zmianami hormonalnymi lub zmianami anatomicznymi.

Zabiegi ginekologii estetycznej pozwalają na poprawę wyglądu i przywrócenie prawidłowych funkcji narządów płciowych kobiet. Dotyczy to zarówno defektów wynikających z wad wrodzonych, jak i powstałych w procesie starzenia się organizmu lub pod wpływem urazów. Niedoskonałości narządów płciowych, choć na co dzień pozostają niewidoczne, mają znaczący wpływ na samopoczucie oraz zdrowie pacjentki. Mogą powodować dolegliwości bólowe, infekcje oraz negatywnie odbijać się na jej życiu intymnym.

Celem wykonywania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej jest nie tylko korekta defektów wizualnych, ale przede wszystkim poprawa samopoczucia pacjentki. Procedury te są skierowane do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów płciowych, a często dotyczy to kobiet po kilku ciężkich porodach. Zabiegi ginekologii estetycznej są również polecane w przypadku odczuwania dyskomfortu lub bólu podczas aktywności seksualnej, a także w przypadku nietrzymania moczu lub nienaturalnej wielkości lub asymetrii warg sromowych.

Zabiegi te są wykonywane przez specjalistów w dziedzinie ginekologii estetycznej i zazwyczaj odbywają się w warunkach szpitalnych lub w gabinecie medycyny estetycznej. Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjentki i może obejmować korekcję warg sromowych, wewnętrznych i zewnętrznych, korektę pochwy oraz wzmocnienie mięśni dna miednicy. W przypadku każdego zabiegu z zakresu ginekologii estetycznej ważne jest dokładne omówienie procedury, oczekiwań pacjentki oraz możliwych skutków ubocznych i powikłań.

Zapraszamy na konsultacje z zakresu ginekologii estetycznej i dobranie odpowiedniego zabiegu, w przypadku wykonania zabiegu konsultacja jest darmowa.

Oferujemy indywidualne podejścia, każdy zabieg wykonywany jest przez dwóch lekarzy, lekarza ginekologa-położnika oraz lekarza medycyny estetycznej!

lek. Alicja Kur

lek. Jerzy Iskrzycki

Usługi CENNIK
Do każdej wizyty weekendowej doliczana jest opłata w wysokości 30zł Do każdej wizyty weekendowej oraz świątecznej doliczana jest opłata w wysokości 30zł
Wypełnianie (zwiększenie objętości) - odmładzanie warg sromowych większych 2300 zł
Lipofilling (wypełnienie autologiczną tkanką tłuszczową) warg sromowych 4400 zł
Terapia osoczem bogatopłytkowym rany po nacięciu/pęknięciu kroczaluv po cieiu cesarskim – rewitalizacja krocza Od 800 zł
O-SHOT (OrgasmicShot) 1300 zł
Wypełnienie, rewitalizacja warg sromowych komórkami macierzystymi 8000 zł
Możliwość powiązania zabiegu rewitalizacji twarzy z wypełnieniem warg sromowych komórkami macierzystymi
Rewitalizacja okolic sromu osoczem 1000 zł
Rewitalizacja okolic sromu JaluPlasma 1400 zł
Chirurgiczne usunięcie zmiany z okolicy intymnej od 800 zł **
** cena ustalana indywidualnie podczas konsultacji lekarskiej, zawiera wykonanie badanie histopatologicznego, zdjęcie szwów
Wargi sromowe większe - powiększenie i modelowanie kwasem hialuronowym
NeuviaRose 1 amp. (1 ml) 1400 zł
NeuviaRose 2 amp. (2 ml) 2400 zł
NeuviaRose 3 amp. (3 ml) 3000 zł
Wyjęcie wkladki antykoncepcyjnej 600 zł
Założenie wkładki bez wkładki 800 zł
Założenie wkładki antykoncepcyjnej z wkładką 1700 zł
Wystawienie zaświadczenia 100 zł
Wystawienie recepty 100 zł
Biopsia zmiany skórnej wraz z badaniem histopatologicznym 350 zł
Wizyta z wykonaniem USG 3D/4D 350 zł
Badanie Prenatalne USG 350 zł
Antykoncepcja awaryjna 200 zł
Pobranie cytologii płynnej 250 zł
Pakiet Infekcji - HPV 14 typów, Chlamydia trachomatis Mycoplasma hominis Ureaplasma sp. 750 zł
Panel urogenitalny 6 patogenów 750 zł
Chlamydia 200 zł
Cytologia cienkowarstwowa LCB+HPV (14 typów) 450 zł
Wymaz GBS 50 zł
Wymaz z pochwy tlenowy (bakteriologia, mykologia) 200 zł
Wymaz beztlenowy 200 zł
LBC + HPV 250 zł
LBC + Chlamydia trachomatis 300 zł
LBC + Chlamydia trachomatis + HPV 14 genotypów p16, Ki67 450 zł
SANCO Całogenomowy Test Prenatalny Więcej informacji podczas wizyty

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności